Blog - I-GSM

Blog

ZALANY TELEFON? To może przytrafić się również Tobie - Sprawdź jak go uratować - FAKTY I MITY

23 Kwi 2017

Jak wiadomo woda i urządzenia elektroniczne nigdy nie szły ze sobą w parze, dlatego najlepiej unikać tego połączenia :)

Jeżeli jednak zdarzy Wam się już zamoczyć telefon pamiętajcie, że kluczowe będzie to jak szybko podejmiecie właściwą akcję reanimacyjną.

Właściwą czyli jaką?

Temat jest dość powszechny dlatego powstało wokół niego wiele MITÓW, które zamiast pomóc przyczyniają się do szybszej śmierci telefonu oraz utraty wszystkich danych i kontaktów. W pierwszej kolejności przedstawimy Wam zatem najczęstsze z nich, a następnie podpowiemy jak działać skutecznie :)

Musisz to wiedzieć przed wyborem telefonu - sprawdź TOP przegląd najlepszych telefonów -poznaj ich WADY I ZALETY!

22 Kwi 2017

Wybór telefonu jest niemałym wyzwaniem, zewsząd atakują nas reklamy przedstawiające kolejny, nowszy i oczywiście o niebo leszy model. Co innego mówią znajomi, a jeszcze co innego doradcy w salonach.

Jak to jest w rzeczywistości z tymi smartfonami?  Czy faktycznie różnice między nimi są aż tak znaczące ? Czy istnieje idealny telefon bez wad ?

Jak sami wiecie telefonów jest tyle, że nie sposób ich wszystkich porównać na raz, nie ma też większego sensu porównywać ze sobą telefonów za 200zł i 3500zł. Dlatego też dokonując przeglądów będziemy jednocześnie brać pod uwagę tylko 1 półkę cenową.

Dzisiaj skupimy się tak zwanych flagowcach czyli telefonach klasy premium - teoretycznie najlepszych smartfonach, jakie dane marki wypuszczają w każdym roku. To nimi chwalą się też najchętniej. 

 

Czym zatem charakteryzują się smartfonowi giganci? 

Samsung Galaxy S8 - tym razem na filmach

24 Sty 2017

Samsung Galaxy S8 wzbudza przed premierą duże emocje. Samsung Display właśnie opublikował dwa filmy z dużym, niemal bezramkowym smartfonem. Czy to rzeczywiście Galaxy S8?

26 lutego zadebiutuje LG G6, premiery zapowiadają także Huawei i Nokia

24 Sty 2017

26 lutego zapowiada się emocjonująco i pracowicie, z uwagi na premiery urządzeń wiodących producentów. Nowości pokażą Huawei, LG a także Nokia.

Nokia szykuje elastyczny smartfon?

13 Sty 2017

Nokia w rękach HMD Global prze do przodu niczym radziecki spalinowóz. Oferowana w Chinach Nokia 6 może okazać się hitem, ale to nie koniec rewelacji. Nokia pracuje nad telefonem z elastycznym ekranem!